no-img
حراج فایل

درباره ما | حراج فایل


حراج فایل
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

درباره ما


به نام خداوند بخشنده و مهربان

سایت فروشگاهی حراج فایل از مجموعه سایتهای گروه طراحی ایران دیزاین میباشد که وظيفه شناسايي و عرضه مجلات ، مقالات ، جزوه ها و کتب تخصصي کامپیوتر ، حسابداری ، معماری و نقشه کشی ، مدیریت و عمران ، مکانیک ،و …. را بر عهده دارد .

بر كسي پوشيده نيست كه امروزه مقالات به ويژه در حوزه موضوعات تخصصي به یکی از مهمترین ابزارهای تولید، عرضه، نقد و استفاده از علوم تبدیل شد­ه­ اند.

با ورود اینترنت به عرصه اطلاع رسانی علمی، اين كاركرد ابعاد گسترده ­تري يافته و اين امكان فراهم شده است تا بسیاری از مجلات نیز با به کار گیری ابزار جدید به شکلی نو و کارآمدتر در اختیار محققان قرار گیرند.

آنچه در اين سایت عرضه شده است حاصل تلاش بی وقفه همکاران ما در فروشگاه ایرونی فایل مي­باشد.

ایجاد گسترده ترین و کاملترین آرشیو مطالب خاص  رشته های مربوطه در اینترنت يكي از مهمترین اهداف راه اندازى فروشگاه بوده است.

تهیه مقالات در هر زمینه ای از رشته هاویژگیهای مهم این سایت است؛ که می­تواند نوید بخش تحولی نوین در عرصه اطلاع رسانی مقالات باشد.

بخش آمار و ارقام سایت، روشنگر دستاورد بزرگ آن می باشد.


برخی از قابلیت های فراهم آمده در فروشگاه اینترنتی حراج فایل :

الف _ ارائه مقالات و پایان نامه ها به صورت تمام تصویر

ب _ download مقالات دلخواه با فرمت pdf و pptx و docx

ج _ دسته بندی ساده و پیشرفته

د _ نقد و بررسی مقاله­ ها و پایان نامه ها و مشاهده نقدهای دیگران


حقوق نشر:

طبق توافق صورت گرفته کاربران سایت نیز می­توانند از مطالب عرضه شده برای استفاده­های شخصی و یا عرضه به دوستان خود استفاده کنند، اما عرضه تجاری و یا عمومی مطالب موجود در سایت منوط به اجازه صاحبان اثر و مدیریت سایت ایرونی فایل که فایلهای الکترونیکی را تهیه نموده است می‌باشد.

نکته:

نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذر از فراز و نشیب‌های گوناگون و با مجاهدت اقشار مختلف در همه زمینه­ها، بحمد الله تثبیت گشته و طرح افکار و نظرات معارض، به لطف الهی هیچگونه آسیب و گزندی به پایه های مستحکم نظری و ایدوئولوژیک این حکومت الهی نخواهد رساند؛ بنابراین عرضه مجلات و مقالات و آموزشهای گوناگون در پایگاه که بیانگر آراء و اندیشه های مختلف و گاه معارض هستند فقط در چارچوب اطلاع رسانی و تسهیل دسترسی محققان به منابع بوده و لزوما به معنای تأیید صاحبان اثر و یا محتوای مقالات آنها نیست.

بدیهی است این سایت در مورد مقالات مطابق قوانین از جایگاه اطلاع رسانی عمل کرده و هیچ گونه مسئولیتی نسبت به محتوای آن ندارد.

درخواست:

سایت فروشگاهی حراج فایل برای ارتقای کیفیت خدمات خود نیازمند همفكري و همكاري تمامي كاربران گرامي است تا با طرحها، پیشنهادها و انتقادهای خود ما را در پیمودن این مسیر و برداشتن گامهای مؤثرتر در راه اشاعه فرهنگ اسلامی و شیعی یاری نمایند.